Czym jest Program Comfort Wash?

Comfort Wash to innowacyjny program subskrypcji - płacisz miesięcznie za wynajem pralki oraz regularną dostawę detergentów pod drzwi swojego mieszkania. Co więcej, nie musisz martwić się o potencjalne naprawy, bo całą resztą zajmujemy się my! Poprzez subskrypcję programu zachęcamy do zrównoważonego i odpowiedzialnego prania.

Jak to działa?

Ty płacisz za użytkowanie, my zajmujemy się resztą.
Dostarczamy Ci urządzenie oraz zapewniamy regularną dostawę detergentów do Twojego domu w oparciu o wybrany przez Ciebie plan. Nie musisz martwić się o koszt napraw – zostaw to nam.

Zamów Comfort Wash

Wybierz jeden z trzech planów dostosowanych do Twoich potrzeb. Wybierz subskrypcję na miesiąc lub rok. Zamów usługę online, a my skontaktujemy się z Tobą bezpośrednio.

Dostawa

Oferujemy bezpłatną dostawę pralki w ciągu czterech dni roboczych. Do każdej dostawy podchodzimy indywidualnie, podaj nam swoje oczekiwania odnośnie terminu, a my dopasujemy się do Twoich potrzeb.

Instalacja

Twoje urządzenie jest instalowane przez profesjonalistów. Nasz serwis podłączy je w przeznaczonym do tego miejscu.

Zapewniamy komfort

Decydując się na subskrypcję pralki płacisz stałą, miesięczną kwotę. Wszystkie transakcje są opłacone i przetwarzane za pomocą polecenia zapłaty za pośrednictwem naszego dostawcy usług płatniczych STRIPE.
Comfort Wash oferuje przyjazną i bezproblemową obsługę. Zepsuta pralka? Nie musisz martwić się o naprawę lub wymianę. Dbamy o to za darmo! Chcesz zakończyć subskrypcję? Anuluj ją bezpłatnie, a my odbierzemy urządzenie z Twojego domu!

Zaczynamy!

Pralka jest już gotowa do użycia, a dzięki dostawie detergentów, nic nie stoi na przeszkodzie, aby włączyć pierwsze pranie.

Nasze plany