FAQ

TOP 5 FAQ

Co dostaję w pakiecie?
Z Comfort Wash zyskujesz zarówno pralkę, jak i
detergenty. Otrzymujesz nowoczesną pralkę od Samsung z technologią EcoBubble™. Dodatkowo będziesz regularnie otrzymywać kapsułki do prania 4-komorowe Persil 4w1 Discs w zestawie z płynem do płukania tkanin Silan zgodnie z wybranym przez Ciebie planem.

W jaki sposób dokonuje się płatności?
Podczas rejestracji obciążamy Twoją kartę opłatami rejestracyjnymi i opłatami za pierwszy miesiąc subskrypcji. W kolejnych miesiącach Twoja karta jest obciążana automatycznie, do 10 dnia miesiąca.


Czy muszę płacić depozyt?
Nie, w programie Comfort Wash nie płacisz depozytu.


Czy mogę wykupić pralkę?
Tak, po 12 miesięcznej subskrypcji, jako użytkownik możesz skonsultować się z nami w celu omówienia możliwości.


Gdzie mogę znaleźć regulamin programu Comfort Wash?
Regulamin subskrypcji programu możesz znaleźć na naszej stronie comfortwash.pl w zakładce Regulamin subskrypcji.

Subskrypcja

Jaki jest minimalny okres subskrypcji?
Minimalny okres subskrypcji to miesiąc.

Czy mogę zawiesić swoją subskrypcję?
Nie, nie ma możliwości zawieszenia subskrypcji pralki. Jeśli chodzi o dostawę detergentów, zachęcamy do kontaktu indywidualnego.

Czy mogę anulować swoją subskrypcję?
Tak, oczywiście. Możesz anulować swoją subskrypcję w dowolnym momencie.

Czy w ramach subskrypcji wliczony jest koszt napraw pralki?

Tak, nie musisz się o nic martwić i ponosić dodatkowych
kosztów. 

Zamówienie oraz dostawa

Jak mogę zamówić plan Comfort Wash?
Jest to możliwe na naszej stronie internetowej -tutaj. Przejdź do sekcji subskrypcji, wybierz swój plan, a następnie kliknij „Subskrybuj”. Cały proces to zaledwie kilka prostych kroków. W sekcji Jak to działa wyjaśniamy przebieg procesu.

Czy ceny zawierają VAT?
Wszystkie podane ceny zawierają podatek VAT.

Czy dostawa pralki jest w cenie?

Tak. Comfort Wash zapewnia bezpłatną dostawę sprzętu.

Czy instalacja pralki jest w cenie?

Tak, Comfort Wash zapewnia bezpłatną dostawę urządzenia do Twojego domu.

Jaki jest czas dostawy?
Comfort Wash dostarcza Twoją pralkę do domu w ciągu 4 dni roboczych. Sprzęt dostarczamy od poniedziałku do piątku.

Rezygnacja z subskrypcji oraz zwrot pralki

Anulowałem subskrypcje. Do kiedy muszę płacić?
Wszystko zależy od momentu, w którym subskrypcja została anulowana. Okres anulowania wynosi jeden miesiąc, a Ty płacisz do czasu przetworzenia Twojej rezygnacji. Zależy to od tego, kiedy otrzymamy urządzenie z powrotem. Zwykle oznacza to, że płacisz do pełnego ostatniego miesiąca użytkowania.

Czy muszę ponosić koszt rezygnacji z subskrypcji?
Nie, nie ponosisz żadnych kosztów rezygnacji z subskrypcji.

Czy muszę ponieść koszt zwrotu pralki?
Nie, odbiór sprzętu jest wliczony w kwotę subskrypcji.

Pralki oraz kwestie techniczne

Jakie programy prania posiada pralka Samsung ?
W każdej z pralek znajdziemy szereg programów. Od tych specjalistycznych przenaczonych na przykład do prania wełny po podstawowe jak program Bawełna. Czyszczeniem bębna również nie trzeba się martwić. Wystarczy włączyć program Czyszczenie Bębna. Dzięki technologii EcoBubble™
skuteczne pranie w niskiej temperaturze nie jest problemem, a pozytywnie wpływa na energooszczędność procesu.

Na co zwrócić uwagę, wybierając wielkość bębna?
Wielkość bębna pralki należy wybrać w zależności od zapotrzebowania danego gospodarstwa domowego. Większa pojemność pralki oznacza możliwość uprania tkanin w mniejszej liczbie cykli prania. Jeśli posiadasz dużą rodzinę lub często pierzesz rzeczy o dużych gabarytach, takie jak kołdry, koce czy poduszki, warto zdecydować się na pralkę o większej pojemności. Dla singla odpowiednia będzie pralka z mniejszym bębnem oraz możliwością dostosowania poziomu wody do załadunku, aby podczas prania mniejszej ilości ubrań wykorzystywać odpowiednią ilość wody oraz zmniejszać zużycie prądu.

Czy pralki z Technologią EcoBubble™ są rozwiązaniem na problem nierozpuszczonych śladów detergentów na tkaninach?
W przypadku pralek z technologią EcoBubble™, detergent dozowany z szuflady pralki zostaje rozpuszczony wcześniej, co pozwala uzyskać dużą ilość silnej piany. Wypłukanie piany z tkanin jest o wiele łatwiejsze niż wypłukanie nierozpuszczonego detergentu, ponieważ piana nie zostawia zacieków, nawet na ciemnych ubraniach lub podczas prania w niskiej temperaturze.

Co to jest funkcja Aktywnej piany?
Funkcja Aktywnej piany wykorzystuje technologię EcoBubble™, aby delikatnie i skutecznie usuwać zabrudzenia z ubrań. Pralka produkuje dużą ilość piany, w której następnie namaczane są tkaniny. Wygenerowane bąbelki równomiernie wnikają w tkaninę rozpuszczając brud od środka.

Jak użyć funkcji opóźnionego zakończenia pracy pralki?
Krok 1. Wybierz cykl. Następnie, w razie potrzeby, zmień ustawienia cyklu.
Krok 2. Naciskaj przycisk „Delay End” (lub przycisk +/-), aż do ustawienia wybranego czasu.
Krok 3. Wciśnij i przytrzymaj przycisk „uruchom/wstrzymaj”. Wskaźnik opóźnienia zakończenia zacznie migać, a pralka obróci bębnem, aby określić masę wsadu do prania, pod warunkiem że wykrywanie masy wsadu jest ustawieniem wstępnym dla wybranego cyklu. Po zakończeniu urządzenie wyświetli ustawiony czas i licznik odliczania.

Jak połączyć pralkę ze SmartThings?
W celu połączenia pralki Samsung do aplikacji SmartThings, należy uruchomić tryb punktu dostępu. W celu połączenia pralki z aplikacją SmartThings sprawdź czy masz stabilne połączenie Wi-Fi, czy Twój smartfon jest połączony z kontem Samsung oraz czy Twój model pralki jest kompatybilny ze SmartThings. Następnie, otwórz aplikację SmartThings. W menu aplikacji, dotknij “Urządzenia” a następnie dotknij ikonę plus (+). Jeżeli Twoje urządzenie nie zostanie wykryte automatycznie, wybierz kategorię “Pralka”. Jeżeli Twoja pralka nadal nie zostanie wykryta, możesz dodać ją ręcznie. W tym celu, dotknij ikonę szukaj i wprowadź model swojego urządzenia. Wykonaj czynności wskazane na ekranie, w celu zakończenia procesu łączenia Twojej pralki.

Inne

Dlaczego subskrypcja?
Ponieważ dostajesz coś więcej niż tylko pralkę. Gdy kupujesz sprzęt, musisz zapłacić dużą sumę za jednym razem. Musisz też sam zorganizować instalację pralki, oraz ponieść koszt przyszłych napraw. Dzięki naszym subskrypcjom możemy zaoferować Ci pełny komfort, ponieważ naprawimy to za Ciebie. A ponadto regularnie, pod Twoje drzwi będą dostarczane detergenty do prania – już nie musisz myśleć o zakupach.

Chce zgłosić reklamację. Gdzie mogę to zrobić?
Jeśli coś pójdzie nie tak i chcesz złożyć reklamację, skontaktuj się z nami za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego online lub e-mailem (support@movecloser.pl)